آیفون 15 پرومکس در عکس برداری از ماه از هواوی شکست خورد!

iphone 15 pro max vs huawei

چند سالی است که گوشی‌های هوشمند به‌خصوص پرچمدارها در زمینه عکاسی و ثبت تصویر پیشرفت قابل توجهی داشته‌اند که کل دنیا را شیفته خود کرده‌ند. این روزها رقابت در این صنعت بین گوشی‌های هواوی، آیفون و سامسونگ است.

هواوی با معرفی سری Mate 60 با تکنولوژی‌ جدید در عکاسی از ماه، یک سر و گردن از رقابای خود جلوتر است‌. با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و با به‌روی کار اومدن لنز تله‌فوتو، عکاسی از ماه برای اکثر مردم به یک تفریح و سرگرمی تبدیل شده‌ است.

گوشی Mate 60 آر اس آلتیمیت هواوی عکس‌های بهتری از غول کوپرتینویی‌ها ثبت کرده است. پرچمدار هواوی با دوربین تله‌فوتو به‌همراه بزرگنمایی ۳٫۵ برابری عکس‌های با جزئیات بیشتر و باکیفیت‌تری ثبت می‌کند. لنزی این شرکت چینی ساخته است، با رعایت نوردهی مناسب، حفظ فوکوس عالی و ثبت عکس باجزئیات‌تر، توانسته بزرگ‌نمایی ۵ برابری سری آیفون ۱۵ را به شوخی بگیرد.

عکس گرفته شده با آیفون
عکس گرفته شده با هواوی

هواوی در هفته گذشته از پرچمدار خود پرده گشود. گوشی Mate 60 RS Ultimate دارای پردازنده کرین ۹۰۰۰اس است. این گوشی نمایشگر ۶٫۸۲ اینچی اولد با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتزی هم دارد.

در پشت گوشی، یک ۸ ضلعی می‌بینیم که در داخل این چندضلعی، دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی با لرزش‌گیر اپتیکال (OIS)، دوربین اولتراواید ۴۰ مگاپیکسلی و دوربین تله‌فوتو ۴۸ مگاپیکسلی قرار دارد.

در مقابل، گوشی اپل از ماه پیش با پردازنده A17 Pro عرضه می‌شود. این گوشی به دوربین اصلی 48 مگاپیکسلی، دوربین اولتراواید و تله‌فوتو 12 مگاپیکسلی بهتره‌مند شده‌ است.

نظر شما درمورد این رقابت چیست؟ به نظر شما عکسی که پرچمدار هواوی از ماه گرفته بهتر است یا پرچمدار اپل؟

ارسال دیدگاه