Stable Diffusion 3 انقلابی در ابزار های تبدیل متن به تصویر

تصویر کیمیا تقدیری

کیمیا تقدیری

Stable Diffusion 3 ، توانمندترین مدل متن به تصویر Stability  با عملکرد بسیار بهبود یافته در درخواست‌های چند موضوعی، کیفیت تصویر و توانایی‌های املایی.

 

استیبلی گفت : مجموعه مدل های Stable Diffusion 3 در حال حاضر از پارامترهای 800l میلیون تا 8ملیارد  متغیر است. هدف این رویکرد همسویی با ارزش‌های اصلی ما و دموکراتیک کردن دسترسی است و گزینه‌های متنوعی برای مقیاس‌پذیری و کیفیت برای کاربران فراهم می‌کند تا نیازهای خلاقانه‌شان را به بهترین نحو برآورده کنند. Stable Diffusion 3 معماری ترانسفورماتور انتشار و تطبیق جریان را ترکیب می کند . به زودی گزارش فنی دقیقی را منتشر خواهیم کرد.

ما به شیوه های هوش مصنوعی ایمن و مسئولانه اعتقاد داریم. این بدان معناست که ما اقدامات معقولی برای جلوگیری از سوء استفاده بازیگران از Stable Diffusion 3 انجام داده و ادامه می دهیم. ایمنی زمانی شروع می شود که ما آموزش مدل خود را شروع می کنیم و در طول آزمایش، ارزیابی و استقرار ادامه می یابد. در آماده‌سازی برای این پیش‌نمایش اولیه، ما حفاظت‌های متعددی را معرفی کرده‌ایم. با همکاری مستمر با محققان، کارشناسان و جامعه خود، انتظار داریم با نزدیک شدن به انتشار عمومی مدل، نوآوری بیشتری با یکپارچگی داشته باشیم.

تعهد ما به حصول اطمینان از باز، ایمن و قابل دسترس بودن هوش مصنوعی مولد همچنان پابرجاست. با Stable Diffusion 3، ما در تلاش هستیم تا راه‌حل‌های سازگاری را ارائه دهیم که افراد، توسعه‌دهندگان و شرکت‌ها را قادر می‌سازد تا خلاقیت خود را آزاد کنند و با مأموریت ما برای فعال کردن پتانسیل بشریت هماهنگ باشند.

Stability  همچنان میگوید : به لطف ردپای پایین VRAM، SD3 Medium  برای اجرا بر روی پردازنده‌های گرافیکی استاندارد مصرف‌کننده بدون کاهش عملکرد، ایده‌آل است. همچنین می تواند جزئیات ظریف را از مجموعه داده های کوچک جذب کند، که سفارشی سازی را افزایش می دهد.

کریستین لافورت، مدیر عامل پایداری، به TNW گفت که این استارت آپ قصد دارد به طور مداوم این مدل را بهبود بخشد.

او گفت : «هوش مصنوعی پایداری به پیشروی مرزهای هوش مصنوعی مولد ادامه خواهد داد و هدفش حفظ پیشروی خود در خط مقدم تولید تصویر است.

این استارت آپ که در سال 2020 تأسیس شد، به زودی به عنوان یکی از رهبران نوظهور هوش مصنوعی مولد شناخته شد. در کنار رقبای Midjourney و OpenAI’s Dall-E، Stable Diffusion به قله زیربخش نوپای متن به تصویر صعود کرد. در سال 2022، سرمایه گذاران استارتاپ را 1 میلیارد دلار ارزیابی کردند.

 

Stable Diffusion 3

 

این مدل جدید قدرتمندترین و پیشرفته‌ترینمبتنی بر هوش مصنوعی است که تا به حال ساخته شده لازم نیست نگران محدودیت‌های سخت‌افزاری باشید حجم کم Stable Diffusion 3  باعث میشه  روی کامپیوترهای خانگی و لپ‌تاپ‌های معمولی هم به راحتی اجرا شود این مدل انقلابی به قدری کارآمد و بهینه است که احتمالاً به استاندارد جدیدی در زمینه تولید تصویر با هوش مصنوعی تبدیل می‌شود .

مزایای Stable Diffusion 3  :

رایگان برای استفاده غیرتجاری : با لایسنس رایگان غیرتجاری می‌توانید برای پروژه‌های شخصی و سرگرمی از این ابزار استفاده کنید .

لایسنس کم هزینه برای تولید کنندگان: لایسنس کریتور با قیمت مناسب به هنرمندان و تولیدکنندگان محتوا امکان استفاده حرفه‌ای از این ابزار را می‌دهد .

دسترسی آسان: برای استفاده از مدل‌های Stable Diffusion 3  می‌توان از طریق API پلتفرمStability  ثبت نام رایگان در Stable Assistant یا Stable Artisan از طریق دیسکورد اقدام کنید.

 

 

با Stable Diffusion 3  دنیای تصویر دیگر محدود نیست  و میتوانید هر چیزی که در ذهنتان نقش میبندد را به تصویر بکشید و توانایی‌های خلاقانه‌ تون رو شکوفا کنید از خلق تصاویر هنری و سورال گرفته تا طراحی شخصیت‌های بازی و انیمیشن ، Stable Diffusion 3  مرزهای خلاقیت را جابجا می‌کند.

ارسال دیدگاه