عکس‌هایی از گوگل پیکسل فولد ۲ لو رفت! 

تصویر محمدحسن محمودی

محمدحسن محمودی

با تشکر از رندری که در حال پخش است، ممکن است بینشی در مورد اینکه نسل بعدی گوگل پیکسل فولد ۲ چگونه خواهد بود و چه چیزی در داخل آن وجود دارد، داشته باشیم. یک برآمدگی حبابدار و بیرون زده دوربین یکی از جزئیات قابل توجه در دستگاه منتشر نشده، هنوز معرفی نشده است.

گزارش Android Authority از ظاهر و احساس دستگاه از منبعی ناشناس بر اساس یک عکس نمونه اولیه اشتباه گرفته شده است. می‌دانید که من در مورد چه نوع عکسی صحبت می‌کنم: به نظر می‌رسد که هنگام قدم زدن در کنار اتاقی مملو از دستگاه‌های از پیش ساخته شده است. در عکس، می‌توانید انعکاس دستی را که عکس می‌گیرد در سمت نمایشگر ببینید. سمت دیگر یک مربع بیرون زده دوربین را نشان می‌دهد که با رندرهای ادعایی پیکسل ۹ مطابقت ندارد. نکته عجیب این است که این اطلاعات نشان می‌دهد که دیگر نواری در پشت پیکسل فولد ۲ وجود ندارد. در عوض، ما چیزی را می بینیم که به نظر می رسد سه لنز به اضافه یک حسگر است که روی هم قرار گرفته اند. حتی با ماژول دوربین به سبک قرص پیکسل فولد نسل اول همخوانی ندارد.

leaked_img

به گفته Android Authority، سایتی که اولین مرتبه فاش شد، این عکس از همان منبعی گرفته شده است که ادعا می‌کند پیکسل فولد 2 به جای Tensor G3 سال گذشته از Google Tensor G4 استفاده می‌کند. این بدان معناست که از یک نسل می‌گذرد، بنابراین مشخصات آن با پیکسل ۹ و پیکسل ۹ پرو در هنگام عرضه در پاییز برابری می کند. همچنین تا ۱۶ گیگابایت رم در تاشو وجود دارد. جاسوسی در زنجیره تامین همیشه یک راه سرگرم کننده برای ترویج حواس پرتی است. با این حال، هر چیزی در مورد پیکسل فولد ۲ تا زمانی که گوگل به طور رسمی اعلام کند، شنیده می‌شود. ممکن است شاهد معرفی این دستگاه در اوایل تابستان باشیم تا همزمان با عرضه گوشی‌های تاشو سامسونگ باشد، یا اینکه شاید گوگل تا پاییز صبر کند تا خانواده دستگاه پیکسل را به طور کامل نشان دهد.

 

بیشتر بخوانید:


ارسال دیدگاه