sky: children of the light moblie

تصویر آیدین ایمانی

آیدین ایمانی

 

اگه علاقه‌ای زیادی به گشت و گذار تو یک جهان باشکوه و رازآلود هستین، بی‌شک بازی sky: children of the light moblie مناسب شماست!

استدیوی thatgamecompany، اینبار یک بازی دراختیار هر دو مخاطبان اندروید و iOS قرار داده که بازیکنان باید با طی کردن جهانی عظیم داستان های کوتاه ارواح رو شنیده و این ارواح گیرافتاده رو آزاد کنند! این بازی در کل داستانی جذاب در مورد کاوش در میان احساسات و بازسازی است تا شخصیت اصلی به جایگاه حقیقی خود بازگردد.
“حواسم نیست که این یک بازی موبایلی هستش!” شاید بهترین تعریفی که میشه از بازی sky داشت همینه. جهان این بازی از هفت منظر متفاوت تشکیل شده، از جزایر شناور گرفته تا فضای غم انگیز جنگل‌های بارانی که هرکدوم قسمتی از شخصیت شمارو تشکیل میده.

گیم پلی Sky
کارکتر شما با کاوش مکان‌های جدید، تعامل با ارواح و حتی ارتباط با بازیکنان دیگر در سراسر دنیا، چیزهایی خیلی زیادی یاد می‌گیره و به اضافه کردن آیتم‌های مختلف ظاهری و رفتاری می‌پردازه.
در مسیری که پیش رو دارید ممکنه بازیکنان دیگه‌ای ببینید که مثل شما سرگردان، سرگرم کاوش مکان‌های جدید و جست‌وجوی آیتم‌های بهتر هستند که می‌توانید با آنها دوست شوید. یه چیز جالب درمورد این بازی اینکه می‌تونید با دوستتون آواز بخونید، دست همدیگر رو بگیرید و حتی کنترل طی کردن مسیر رو به یک نفر بسپارید. در این مسیرهمچنین ممکنه به فرزاندان نور برخورد کنید که مهارت‌های شما را ارتقا می‌دهند.
خلاصه کل بازی طوری طراحی شده که شما وقتی شروع به بازی کنید، چندساعتی قراره سرگرم بشید و به گشتن نقطه به نقطه جهان برای تجربه و دوستی مشغول بشید. این بازی از چند جهان مختلف

بررسی گرافیک
بازی sky: children of the light در کنار اینکه کاملا رایگانه و حتی نیازی به خریدهای درون برنامه‌ای نخواهید داشت، از گرافیک فوق العاده‌ای بهره می‌بره. نورپردازی باورنکردنی،افکت‌های ظریف و موثر و تمام جزییات دیگر که باعث شده‌اند هر یک از جهان بازی به بهترین شکل اجرا شوند. حتی به شما این امکان داده شده که بتونید وضوح نمایشگر خودتون رو تنظیم کنید و حداکثر کیفیت لذت ببرید! همونطور که کمی پیش گفته شد، یادتون میره که اصلا این بازی یک بازی موبایلی هستش.

حرف آخر
اگه به دنبال یک بازی آروم و سرگرم کننده هستید از این بازی غافل نشید، چون تجربه‌ای فوق العاده برای شما خواهد بود و ارزش یکبار بازی کردن را دارد.

ارسال دیدگاه