اپل مراسم خود را با یک برنامه رایگان ادیت کرده!

تصویر آیدین ایمانی

آیدین ایمانی

اپل در رویداد Scary Fast که برای رونمایی از مک‌بوک‌های جدید و تراشه‌های M3 برگزار شده بود، از دوربین آیفون خود برای ثبت تصاویر با کمک یک برنامه تصویربرداری رایگان استفاده کرد. این عمل باعث شد که اکثر مردم و رسانه‌ها قابلیت دوربین آیفون را تحسین کنند.

در این رویداد که ۳۰ دقیقه طول کشید، اپل پردازنده M3 و مک‌بوک‌های جدید خود را رونمایی کرد. تصاویر این رویداد با کیفیت بالایی پخش شد و نشان داد که دوربین آیفون ۱۵ پرو مکس چقدر عالیه. این گوشی با قیمت ۱۲۰۰ دلار، نسبت به دوربین‌های حرفه‌ای، بسیار ارزان است و درضمن، این یک گوشی است نه یک دوربین!

البته اپل برای ثبت تصاویر از رویداد Scary Fast، از تجهیزات حرفه‌ای عکاسی مثل پهپاد، استاتیو و تجهیزات نورپردازی مناسب نیز بهره گرفت تا بتواند بهترین نتیجه را از دوربین آیفون خود بگیرد.

علاوه بر این، اپل به جای استفاده از برنامه‌ی پیش‌فرض دوربین آیفون، از یک برنامه‌ی رایگان به نام Blackmagic Camera که در اپل استور موجود می‌باشد، استفاده کرده است. این برنامه توسط شرکت Blackmagic Design که سازنده‌ی دوربین‌های پیشرفته و نرم‌افزار DaVinci Resolve است، ساخته شده و در نزد فعالان این حوزه، معروف می‌باشد.

اپ Blackmagic Camera، یک برنامه‌ی قدرتمند است که به شما امکانات حرفه‌ای مثل تنظیم نرخ فریم، شاتر، تعادل سفید و ISO را می‌دهد. با استفاده از این برنامه، شما می‌توانید تجربه‌ی یک فیلم‌برداری عالی را داشته باشید.

طبق گزارش دیجیتال‌ترندز، در هنگام فیلم‌برداری با Blackmagic Camera، شما می‌توانید هستوگرام، فوکوس، فرم و سایر عناصر را رو صفحه ببینید. البته شما می‌توانید با سوایپ کردن صفحه، این عناصر را پاک کنید تا صفحه شما خالص باشد.

ارسال دیدگاه