Meta Verification

تصویر امیرعلی صاحبی

امیرعلی صاحبی

متا در حال گسترش خدمات تأیید پرداختی خود برای کسب و کارها است.

متا در حال گسترش خدمات تأیید پرداختی خود برای کسب و کارها است، با اضافه کردن سه سطح جدید به برنامه که امکانات اضافی را به شرکت‌هایی که تمایل به پرداخت اشتراک ماهیانه دارند، ارائه می‌دهد. شرکت این خدمات را به نام “متا تأیید شده” با کسب و کارها آزمایش کرد، پس از اینکه تأیید پرداختی برای افراد عادی راه‌اندازی شد.

با طرح‌های جدید، که ابتدا در استرالیا و نیوزیلند ارائه می‌شود، متا به صاحبان کسب و کارهایی که بر پایه پلتفرم آن تکیه می‌کنند، گستره خدمات بسیار بیشتری ارائه می‌دهد. در ساختار جدید، طرح “standard” ابتدایی با هزینه 14.99 دلار در ماه ارائه می‌شود. این طرح نشان تأیید، رتبه‌بندی بالاتر در جستجو، حفاظت در برابر تقلب، قابلیت افزودن لینک به تصاویر و دسترسی به پشتیبانی مشتری را فراهم می‌کند. (هر اشتراک یک حساب فیسبوک یا اینستاگرام را پوشش می‌دهد، انتظار می‌رود که این برنامه به زودی به واتساپ هم گسترش یابد.)

با اینکه هزینه این طرح پایه اکنون برای کسب و کارها با همان قیمت افراد عادی است، اما شرکت‌ها برای امکانات اضافی هزینه بالایی را پرداخت خواهند کرد. سه سطح اضافی برای صاحبان کسب و کار وجود دارد: طرح “plus” با هزینه 44.99 دلار در ماه، طرح “premium” با هزینه 119.99 دلار و طرح “max” با هزینه 349.99 دلار در ماه. هرکدام از اینها شامل امکاناتی مانند امکان افزودن لینک به پست‌های ریلز، پشتیبانی مشتری سریع‌تر و گزینه‌های بیشتر سفارشی‌سازی پروفایل هستند.

Image Credits: Meta

طرح گران‌ترین نیز حفاظت در برابر تقلب را به حداکثر پنج نفر از کارمندان، همچنین مزایای اضافی خدمات مشتری، گسترش می‌دهد. این شامل “بررسی نیم‌سالانه حساب” است که شامل “راهنمایی شخصی در راهبری استراتژی محتوا” خواهد بود. و این به صاحبان حساب اجازه می‌دهد تا تماس تلفنی از نماینده خدمات مشتری متا را برای کمک در مسائل حساب و مشکلات دیگر درخواست کنند.

در یک جلسه اطلاعاتی با خبرنگاران، معاون تجارب جدید سودآوری متا، پراتیتی رایچودهوری، گفت که گسترش متا تأیید شده برای “برخورد با کسب و کارها در مسیرشان در برنامه‌های ما” طراحی شده است. او گفت متا ادامه خواهد داد که ارائه‌های خود را تنظیم کند هنگامی که شرکت‌های بیشتری برای وریفای ثبت‌نام کنند.

ارسال دیدگاه