هر تلاشی در Strava حساب می شود

تصویر کیمیا تقدیری

کیمیا تقدیری

ضبط کن. عرق کن. اشتراک گذاری کن. آفرین!

 

 

 

 

 

 

Strava ادعا میکند: ما بزرگترین جامعه ورزشی در جهان و پلتفرمی پیشرو برای حرکت هستیم.

 

 

Strava چیست؟

Strava یک پلتفرم غنی از ویژگی‌ها است که ورزشکاران را قادر می‌سازد تا با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، انگیزه پیدا کنند، مکان‌های جدید را کشف کنند، و سفرهای ورزشی خود را به یادگار بگذارند و یکدیگر را دنبال کنند. چه برای ردیابی پیشرفت خود، چه با دوستان خود و یا رقابت در مسابقات مجازی و تابلوهای امتیازات Strava اینجاست، برای همه چیز و همه افراد .

 

 

 

 

فعالیت ها

انواع فعالیت ها را می توان در Strava به عنوان بخشی از زندگی ورزشیحود  به یادگاربگذارید. چه کوتاه، چه بلند، چه در فضای داخلی یا بیرونی، همه قابل ردیابی و تجزیه و تحلیل هستند. میتوانید فعالیت های خود را عنوان بندی کنید.

می توانید از این فضا برای مستندسازی جزئیات مربوط به فعالیتی که می خواهید فقط برای شما قابل مشاهده باشد استفاده کنید. برخی از افراد دوست دارند تغذیه یا سایر اطلاعات شخصی خود را که بر فعالیت آنها تأثیر گذاشته است، پیگیری کنند.

بیش از 100 میلیون ورزشکار در 195 کشور از Strava استفاده می کنند ،بنابراین هر فعالیت و اهدافی که داشته باشید، یک جامعه در پشت خود خواهید داشت.

بیش از 30 نوع فعالیت را با ویژگی هایی ضبط کنید تا به شما کمک کند تا پیشرفت خود را کاوش کنید، ارتباط برقرار کنید و اندازه گیری کنید.

ما معتقدیم اگر عرق کنید، یک ورزشکار هستید.

ورزشکاران Strava همه چیز را از پیاده روی در اطراف بلوک گرفته تا بردهای مرحله تور دو فرانس بارگذاری می کنند. اگر به دنبال آن هستید، شما یکی از ما هستید.

بنیانگذاران  Strava :

در سال 2009، مایکل هوروات و مارک گینی تصمیم گرفتند تا رفاقت و رقابت دوران خود را به عنوان ورزشکاران کالج بازپس بگیرند. این چشم انداز بیش از 100 میلیون ورزشکار را به هم متصل کرده است و هنوز در حال رشد است.

 

نوع فعالیت :

Strava انواع مختلفی از ورزش‌ها را از پا تا چرخ، فضای داخلی تا فضای باز پشتیبانی می‌کند.

می‌توانید دوچرخه یا کفش را به نمایه خود اضافه کنید و مسافت را در طول زمان ردیابی کنید تا به شما کمک کند در هنگام فعالیت، برخی موارد در بالاترین حد خود باشید.می‌توانید زمانی که به مسافت پیموده شده روی کفش‌های اضافه‌شده خود رسیدید، یک اعلان ایمیل دریافت کنید تا به شما یادآوری کند که زمان یک جفت جدید فرا رسیده است. اعلان‌های کفش از صفحه دنده مدیریت می‌شود و فقط از وب‌سایت Strava قابل انجام است.

 

اشتراک گذاری اجتماعی :

می توانید جزئیات خود را در مورد فعالیت Strava خود در برنامه های اجتماعی مانند فیس بوک، اینستاگرام و توییتر به اشتراک بگذارید. اکثر برنامه های اجتماعی نصب شده روی تلفن شما از این ویژگی اشتراک گذاری پشتیبانی می کنند.

فعالیت‌های همسان :

مشترکین Strava می‌توانند خود را با عملکردهای گذشته در رایج‌ترین مسیرهای شخصی‌شده خود محک بزنند.

اشتراک گذاری فعالیت با دوستان :

دوستی را دعوت کنید که با شما بوده اما فعالیت خود را در Strava ثبت نکرده است. می‌توانید دوستان خود را بدون توجه به اینکه قبلاً در Strava هستند دعوت کنید.

به علاوه ورزشکاران می‌توانند در مورد فعالیت‌ها، پست‌ها، دستاوردها، تکمیل‌ها، چالش‌ها، مسابقه یا هدف و غیره نظر بدهند.

فعالیت های گروهی :

این ویژگی خودکار تشخیص می دهد که آیا فعالیت خود را همزمان با سایر کاربران در همان مسیر ثبت کرده اید یا خیر. هنگامی که یک فعالیت گروهی شناسایی می شود، فعالیت شما به هر فعالیت منطبق مرتبط می شود.همچنین میتوانید هر زمان که بخواهید پس از انجام یک فعالیت، ویدیوها و عکس‌ها را اضافه کنید.

Flyby :

Flyby یک ابزار Strava Labs است که به شما امکان می‌دهد فعالیت‌های خود و همچنین افرادی که در نزدیکی شما هستند را روی نقشه و جدول زمانی پخش کنید.

 

چالش ها

Strava انواع مختلفی از چالش ها را به عنوان یک راه سرگرم کننده برای ایجاد انگیزه در افراد برای فشار دادن به خود و دستیابی به یک هدف خاص ارائه می دهد. چالش ها می توانند یک روز، چند روز یا حتی یک ماه کامل ادامه داشته باشند. آن‌ها می‌توانند اهداف فردی یا گروهی داشته باشند، و ممکن است چالش‌هایی را مشاهده کنید که از شما می‌خواهند به یک مسافت، ارتفاع، هدف زمانی خاص، مطابقت با یک بخش یا برای تعداد روزهای مشخصی فعال باشید.

چالش های Strava: چالش های ماهانه بر اساس زمان، مسافت، ارتفاع، فعالیت ها.

چالش های حمایت شده: ورزشکاران می توانند برای تکمیل چالش ها از حامیان مالی جوایزی (کارت های هدیه، تخفیف، کالا) دریافت کنند. جایزه دیجیتال پس از اتمام اهدا خواهد شد.

 

چالش های گروهی: چالش های سفارشی برای ورزشکاران تا 25 شرکت کننده ایجاد کنید.

مدالها / غنائم: یک نشان تکمیل دیجیتال یا نقطه عطف در نمایه خود دریافت کنید.

اشتراک:

با مشترک شدن در طرح پولی ما، از Strava بیشتر بهره ببرید. در مورد ویژگی های اشتراک ما در اینجا بخوانید .

امتیازات اشتراک: مشترکین می‌توانند از تخفیف‌های متنوعی از بیمه دوچرخه‌سواری گرفته تا تغذیه و برنامه‌های آموزشی استفاده کنند.

هدیه دادن: یک اشتراک یک ساله برای یکی از دوستان یا اعضای خانواده بخرید. می‌توانید به هر کسی، خواه در حال حاضر در Strava باشند یا نباشند، یک اشتراک هدیه دهید.

آزمایش‌های رایگان: دوره‌های آزمایشی هر از گاهی در دسترس خواهند بود. مراقب مال خودت باش!

تخفیف های دانشجویی: Strava 50٪ تخفیف در اشتراک سالانه به دانشجویان ارائه می دهد.

 

 

در نهایت اگر ورزشکار هستید یا به تازگی سودای ورزش رو توی سرخوتون می پرورونید نصب این اپلیکیشن میتونه به ورزش تون کیفیت ببخشه.

ارسال دیدگاه