شرکت OpenAI، برنامه‌های اولین کنوانسیون توسعه دهندگان در مهر را ارائه داد

تصویر آیدین ایمانی

آیدین ایمانی

همه ما در مسیر اشتیاق توسعه هوش مصنوعی هستیم و حالا این مسیر توسط OpenAI به اوج خود رسیده است. اکثر شرکت‌ها در تلاش هستند ChatGPT را به خدمات خود اضافه کنند و یا هوش مصنوعی خود را توسعه دهند. اخیرا خبرهایی به گوش می‌رسد که اپل روی هوش مصنوعی متمرکز شده و بودجه زیادی برای این امر در نظر گرفته است.

اکنون، شرکت OpenAI یا همان توسعه دهنده ChatGPT، میزبان کنفرانس توسعه دهندگان به‌نام DevDay در 6 نوامبر خواهد بود. احتمالا فکر می کنید OpenAI قصد دارد نسخه جدیدی از چت جی‌پی‌تی رونمایی کند، اما خیر. بر اساس بیانیه این شرکت، نسخه GPT-4 وضعیت بسیار خوبی دارد و فعلا خبری از نسخه جدید نیست.

با توجه به خرید Global Illumination، توسط OpenAI در ماه‌های گذشته، انتظار می‌رود در این کنفرانس برای مدل‌های جدید کسب و کارها، ربات‌های چت، پشتیبانی تصویری ارائه دهد.

بخش جذاب این کنفرانس، سخنرانی سام آلتمن، مدیر عامل OpenAI است. از سرفصل‌هایی که قرار است در این کنفرانس صحبت شود، می‌توان به تولید کد، یادگیری تقویتی و پردازش زبان طبیعی اشاره کرد.

در این کنفرانس همچنین اعضای کادر فنی حضور دارند. بینندگان حضوری می‌توانند با آنها مکالمه‌ای داشته باشند و از آخرین پیشرفت‌های هوش مصنوعی مطلع شوند. این کنفرانس، کنفرانسی است که صدها توسعه دهنده را از سراسر جهان را درکنار تیم OpenAI برای تبادل ایده‌، گرد هم خواهد آورد.

در آخر بیانیه‌ای که این خبر اعلام شد، سم‌ آلتمن نیز گفت “ما مشتاقیم که با رونمایی از آخرین کارهای خود، توسعه‌ دهندگان را قادر به ساخت ابزارهای جدید کنیم.”

ارسال دیدگاه